YORUMLAR

MÜKEMMEL
'da 22 değerlendirmeler
Gamze Gamze
Gamze Gamze
18/02/2023
Kendisi mükemmel birisi enerjisiyle pozitiflilgi ile bizleri ac bırakmadan zayıflatan ve beraberinde çalıştığı diğer insanların güler yüzleriyle karşıladıkları bir ortam teşekkür ediyorum hepsine????????
Selin Erdem
Selin Erdem
07/01/2023
Hem bilgili hem ilgili hem de çok başarılı bir diyetisyen. Sağlıklı kilo vermek, yeme düzenini değiştirmek isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim :)
Tugba Oztepe
Tugba Oztepe
30/12/2022
Danışmanlığın sırasında inanılmaz pozitif bilgi birikimi yüksek ve canayakin olması sebebi ile çok güzel bir 3ay geçirdik ben kendisinden verdiği hap bilgilerden çok memnun kaldım yolunuz hep açık olsun Tuana hanım ????
zülfiye sarıkaya
zülfiye sarıkaya
03/11/2022
Hem hamilelik dönemimde hemde hamilelik sonrası harika bir yol izledik. Hamilelik dönemimde sadece bebeğimin kilo aldı ve doğum sonrası eski kiloma hemen dönebildim. Ayrıca beslenme düzeni sayesinde sütüm çok fazla oldu , bebeğim hiç kabız olmadı, sindirim sistemi çok güzel çalıştı . En güzel taraflardan biride çocuğum hamileyken sağlıklı beslendiğimden o da sağlıklı ürünleri severek yiyor ???? iyi ki yolumuz kesişmiş . Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir diyetisyen kendisi.
Erhan Dillice
Erhan Dillice
25/08/2022
Tuana Hanıma ilk gittiğimde 102.4 kg olarak diyetisyene başladım. Güler yüzlü karşılaması. İle her hafta farklı diyet programları yemek listesi hazırlayarak her hafta kontrollü bir şekilde kesinlikle aç kalmadan 6 haftada 12 kg verdim çok rahat ve mutluyum Tuana hanıma şimdiden teşekkür ederim Son 4 Kg
Güler Topçu
Güler Topçu
24/07/2022
Kendisi ile harika bir süreç geçirdim,hiç aç kalmadan kısa bir sürede 9 kilo verdim,bilgisi ve ilgisi ile istediğim kiloya ulaştım,kendisine bu güzel süreç için teşekkür ederim❤️ Diyetisyen arayışı olanlar için tavsiyemdir.
Nur
Nur
17/06/2022
Sevgili Doktor kizim, her zaman bana destek ciktigin icin, her daima sevgi dolu, güler yüzlü ve samimi , oldugun icin sana cok tessekür ederim. Birlikte güzel yol kattigimiz icin sana minettarim. Yeni ofisin icin sana cok basari diliyorum. Insallah baskalarina da, bana oldugun gibi cok faydali olursun. Gelecegin icin sana tüm güzel dilekleri diliyorum.. sevgiler ile Hatice O.
gürhan Er
gürhan Er
28/05/2022
4,5 ay önce Tuanna hanıma 125 kg olarak diyet kontrolüne başladım.Güleryüzlü, işini severek yapıyor her hafta özel ve itinalı bir şekilde beni dinliyor.Diyet listesini her hafta farklı yapması beni çok motive ediyor.Bana çok inanıyor hedef kiloma ulaşmam için çok istekli ve bende başaracağım.şuan an itibari ile 107.20 kilodayım. Tek kelime ile başarmak için yola çıkın ve TUANNA AK gerçekten işinde doğru genç dinamik bir uzman…